Зниклого охтирчанина знайшли мертвим у килимі

До криміналу знову довів алкоголь.
Охтирська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за заявою місцевої мешканки про зникнення її колишнього співмешканця. Відомості до Єдиного реєстру внесені за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України з позначкою «зникнення безвісти». Досудове слідство доручено Охтирському ОП ГУ ПП в Сумській області.

Як з’ясувалося, мова йде про неодноразово судимого за скоєння корисливих злочинів 48-річного охтирчанина. У ході проведення невідкладних оперативно-розшукових дій і скоординованих заходів правоохоронцями Охтирщини встановлено, що останній раз його бачили разом з 33-річним знайомим. За місцем проживання останнього вони випивали.

Як зізнався господар квартири, 23 березня 2018 року до нього в гості зайшов приятель, з яким вони розпивали спиртні напої. Далі між чоловіками виникла сварка, яка переросла в бійку, під час якої молодший схопив металеву трубу і завдав старшому кілька ударів по голові й тулубу. Через кілька годин потерпілий помер. Господар квартири замотав труп товариша в килим, помістив на велосипед і під покровом ночі перевіз і кинув в покинутому будинку, де його й виявили правоохоронці 3 квітня 2018 року.

Як повідомила керівник Охтирської місцевої прокуратури Юлія Слабунова, наразі 33-річний чоловік затриманий в порядку ст. 208 КПК України, він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. Затриманому вже повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 КК України, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Джерело: vsisumy.com