Конотопський блогер-бородань засвітився на першому в Україні YouTube-фестивалі «ВідеоЖара»

Конотопський блогер Сергій Караван передав привіт рідному місту  у прямому ефірі першого в Україні YouTube-фестивалю «ВідеоЖара». Запис трансляції розмістили на офіційному каналі фесту в YouTube.

Ведучі оглядали Barbershop (чоловічу перукарню) у beauty-зоні та помітити хлопця з рудою бородою. Ним виявився конотопчанин Сергій Караван. Відповідаючи на питання, як швидко можна відростити таку огрядну бороду, Сергій скористався приводом, щоб привітатися з Конотопом.

«Для себе я запозичив багато інформації про відеоблогінг; зробив цікавий проект, який везу з собою і скоро він буде на каналі; поспілкувався наживо з блогерами у яких по мільйону підписників; виграв м’яч; відпочив, рубився в мортолкомбат і просто зробив трохи своє життя яскравішим і більш насиченим, чого бажаю кожному», — ділиться враженнями Сергій на своїй сторінці у Facebook.

Перший великий фест YouTube-блогерів і фанів «ВідеоЖара» проходив у Києві 23-24 липня в Міжнародному виставковому центрі. Два дні у МВЦ працював цілий павільйон з розвагами: виставки, шоу-руми, атракціони, квести та конкурси, сім креативних фотозон, майданчики для знайомств, відпочинку та перегляду вірусних роликів.

Додамо, що  конотопські блогери вирішили пройтися закладами міста, щоб дізнатися, чи можна смачно та ситно попоїсти на 100 гривень.

 

Джерело: http://topkonotop.com/