Мер Глухова Терещенко влаштовує “конопляну вечірку” на честь приїзда замміністра АПК Франції

Як ми уже повідомляли, за ініціативи міського голови Глухова Мішеля Терещенка створено «Українську колегію» – інтелектуальний центр для проведення заходів з обговорення актуальних та соціально значущих питань національного масштабу і напрацювання спільних рішень щодо реформування й розвитку України.

Першим заходом у рамках «Української колегії» стане національна конференція, присвячена впровадженню аграрної реформи. Її буде проведено в Глухівському агротехнічному інституті ім. С. А. Ковпака за підтримки Міністерства аграрної політика та продовольства України, асоціації «Українського клубу аграрного бізнесу» (УКАБ), Фундації спадщини Терещенків та Сумської ОДА .

На відкриття приїде заступник Міністра АПК Франції, представництво США, народні депутати України, іноземні інвестори, відомі аграрії, керівництво Сумської області. Будуть обговорені найболючіші теми для українських аграріїв та запропоновані інноваційні вирішення проблематики сільського господарства, враховуючи провідний міжнародний досвід.
17 квітня для учасників конференції відбудеться екскурсія по агропідприємствам області з відвідуванням Мовчанського монастиря у Путивлі, яка закінчиться «конопляною вечіркою».
Джерело kourier.in.ua