На СТС стартує романтичний проект «Я чекаю, бо кохаю»

Це реаліті-шоу, де все відбувається насправді. Це один головний герой, Єгор Єременко, який прийшов на проект, щоб зустріти своє кохання та 8 сумчанок , які змагатимуться за його серце. Дівчата вигадуватимуть побачення, будуть намагатися здивувати та вразити нашого героя. Кожного тижня Єгор буде відвідувати два побачення на день, у кінці дня він буде обирати одну дівчину, і таким чином сформується список фіналісток проекту. У фінальній серії, наш герой проведе цілий день на базі відпочинку із сумськими красунями, буде зачаровувати їх, та все ж таки відшукає свою другу половинку серед дівчат.

Як запевняє організатор та автор проекту, ведуча Катерина Дьяченко, на проект прийшли молоді люди, які у звичайному житті зазнавали невдачі на особистому фронті, які з тих чи інших причин відчувають труднощі у спілкуванні та мріють зустріти своє кохання. Вони долають свої страхи , комплекси та стереотипи, кардинально змінюються та постійно кружляють у вирі емоцій.

«Мы нашли свободного мужчину, который действительно ищет свою вторую половинку. Он серьезно настроен и мечтает создать семью.  Благодаря  кастингу мы подобрали 8 девушек, которые, по нашему мнению, смогли бы ему подойти и, слава Богу, мы угадали. Немного открою карты – в финальной серии он все таки вручит одной из девушек кольцо. Герои друг друга не видели до съемок и познакомились на проекте. Основной задачей для нас было снять  проект максимально настоящим и помочь героям встретить свои половинки и, возможно, создать семью. Думаю, у нас получилось.

Не судите героев строго, дайте им шанс проявить себя и открыться  по полной, когда будете смотреть и наблюдать за свиданиями.

Обещаем вам непредсказуемые истории отношений и положительные эмоции, главное досмотрите до конца», – посміхається Катерина.

Тут все відбувається по-справжньому: реальні герої, романтичні побачення, щирі емоції, чуттєві дотики, невигадані обставини ,очевидний прогрес і зміни, яких не можна не помітити.

Дивіться щоп’ятниці після вечірнього випуску новин на СТС.

Очікуйте на першу серію 30 грудня о 19:30, з повтором у суботу й неділю об 11 годині ранку.