Нардеп від Сумщини Ігор Молоток узяв участь у параді татусів

У місті Шостка вперше відбулося масштабне святкування Міжнародного дня сім’ї.  Урочистості проходили на Садовому бульварі. Основними подіями святкового вечора стали паради наречених і тат з доньками.

17 чарівних дівчат у весільних сукнях під схвальні та захоплені вигуки глядачів пройшли по центру Садового бульвару, названого в народі «Бродвеєм» до помосту, де крім традиційної сцени був установлений ще й подіум.

s 2

s 1

У параді й дефіле наречених взяли участь як незаміжні дівчата, так і дружини із солідним «стажем» сімейного життя. Наприклад, Інна Терех стала нареченою і дружиною 12 років тому саме в цей день, 15 травня, а Наталя Кудрявець є щасливою дружиною вже протягом 15 років.

Заміжні учасниці параду наречених зізнавалися, що, знову одягнувши весільне плаття, пережили бурю емоцій і відчули, наскільки значима сім’я, наскільки дорога друга половинка. Наречені дарували повітряні поцілунки і, звичайно ж, зробили традиційний весільний обряд – кидання букета. Учасницям параду наречених вручили сертифікати про участь в параді, презенти від спонсорів свята.

Одну з наречених чекав приголомшливий сюрприз – пропозиція руки і серця і справжня весільна церемонія. Джаміля і Андрій познайомилися в літньому таборі відпочинку і вже за рік вирішили пов’язати себе узами шлюбу. Про те, що свідками пропозиції вийти заміж стане багато городян, дівчина не знала до останнього, але щаслива історія кохання завершилася хепі-ендом – пара стала родиною, обмінявшись клятвами вірності та обручками.

s 7

Дефіле татусів із доньками проходило під бурхливі оплески. Папи з гордістю крокували подіумом, ведучи за руку своїх улюблених дочок. Найменшу учасницю, 10-місячну дитину Верочку, тато Євген не спускав з рук.

У параді татусів узяв участь і народний депутат України Ігор Молоток, який виступив одним із спонсорів свята. Він представив присутнім одну з трьох своїх дочок, Христину. “Для мене сім’я – це опора, фундамент… У моїй родині існує традиція збиратися всім разом за одним столом і ділитися враженнями, планами, радитися… Мама може пожурити за роботу, а онук підтримати щирою посмішкою і обіймами – це справжнє щастя. Хочу побажати, щоб в кожному будинку був мир і злагода, будьте здорові і щасливі”, – сказав парламентарій, вітаючи земляків зі святом.

s 3

Шосткинські татусі зі своїми принцесами підготували для всіх подарунок – проникливий танець, який нікого не залишив байдужим. Татусевих красунь порадували солодощами від Шосткинського хлібокомбінату.

s 6

На завершення зворушливих дефіле всім запропонували станцювати об’єднує вальс дружби і заспівати гімн сім’ї. На святі виступила відома сумська група «DK, Dance».

Джерело: shostka.info