У Конотопі молодь масово билася водою з відер і кастрюль

17 липня у Конотопі відбулася традиційна “Водяна битва”, проведенням якої займалася молодіжна організація “КІТ”. Бажаючих показати свої вміння влучно цілити у супротивника водою виявилося близько півсотні. Пообіді всі вони зібралися на міському пляжі Кандибине.

Перші два конкурси змагань пройшли на березі озера. Учасники, розділившись на дві команди, спочатку з допомогою рушників кидали на дальність наповнені водою повітряні кульки. Після чого з інвентаря, з яким прийшли на битву, з нечуваним ентузіазмом поливали один одного . Відра, пляшки, насоси, навіть кастрюлі йшли в хід, адже мета одна – поцілити та якнайрясніше облити супротивника.

Команда, яка перемогла у водяному батлі, отримала від організатора заходу ящик морозива, яке дітлахи  розхватали  за дві секунди, вщент пошматувавши ящик, в якому його принесли.

Продовженням заходу стала битва безпосередньо в самому озері. І тут уже учасники, а також усі інші, хто захотів приєднатися до них, “відірвалися” на повну.

Джерело: http://konotop.in.ua/

IMG_9986.jpg.pagespeed.ce.woRXRAUZ4pIMG_9990.jpg.pagespeed.ce.VXLclHPf0NIMG_9995.jpg.pagespeed.ce.AoY-R5hVaNIMG_9976.jpg.pagespeed.ce.WCXT7YfZqoIMG_0018.jpg.pagespeed.ce.pbUs3oCYAhIMG_9968.jpg.pagespeed.ce.V8tt_cfG1aIMG_0028.jpg.pagespeed.ce.dvXOA3CqYO