У лісі Лебединського району пройде унікальний фестиваль – без м’яса та наркотиків

1-3 липня у селі Патріотівка на базі відпочинку “Лісовий затишок” пройде унікальний захід – фестиваль психології та творчості «Кульбаба». Він створений для обміну життєво важливою інформацією, яка сприяє всебічному розвитку особистості. Усе дійство відбувається на природі просто неба.

На учасників чекає чарівний хвойний ліс, берег р. Псел, затишні літні будиночки або намети, екскурсія на кінний завод. Напрямки майстер-класів та тренінгів фестивалю: психологія, творчість, оздоровчі та духовні практики, традиції і обряди, розвиток і активний відпочинок, екологія  й особистий розвиток.

Формат заходу: кожен день заявлено три «лінійки» паралельних майстер-класів. Одна лінійка містить 3-4 семінару з різних тем. Учасник може обрати або не обрати будь-який семінар. За один день одна людина може відвідати 3-4 виступи різних ведучих. Вечірня програма проходить навколо багаття.

Цікаво, що на фестивалі існують правила дотримання принципу ненасильства (відсутність страв тваринного походження), сувора заборона на привезення і вживання психоактивних речовин. Ви можете самі готувати їжу або купувати страви на місці фестивалю. Можна прожити в наметах або будиночках.

Крім того, у програмі – ярмарки, хенд-мейд, чайна, зона вільного спілкування, барабанні джеми, фаєр-шоу, йога та акройога танці, співи мехенді та багато всього цікавого, повідомляють в Сумській облраді.