У музеї Конотопа відбувся показ мод відомої дизайнерки

13 квітня на базі Конотопського краєзнавчого музеї відкрилася друга виставка з фондів сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького. Свято живопису того дня поєднали в єдине ціле з красою та модою.

Увазі поціновувачів мистецтва були представлені його старовинні види – петриківський розпис та кролевецькі рушники. Унікальні витвори експозиції створювали більш ніж сорок авторів. Одночасно з відкриттям виставки в краєзнавчому музеї вперше представили модну колекцію місцевої дизайнерки Зореслави Татенко під назвою «Захід сонця в пустелі». Вільних місць у залі не було.

Зореслава – молодий український стиліст і дизайнер жіночого одягу та аксесуарів. Колекції її одягу неодноразово завойовували гран-прі на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Зореслава тісно спілкується з провідними дизайнерами України, які запрошують її на тижні мод. Сьогодні колекції дизайнерки розміщені на інноваційній онлайн-платформі для дизайнерів з усього світу в Лондоні. Маючи неабиякий талант до створення та пошиття одягу, Зореслава не зраджує рідному місту – живе і творить у Конотопі. Кожну річ вона шиє сама.
IMG_9349.jpg.pagespeed.ce.2yQ5MsiBwp

IMG_9356.jpg.pagespeed.ce.4KaE-broE2

IMG_9359.jpg.pagespeed.ce.OM1xlLebMT

Джерело konotop.in.ua