У Сумах фестивалитимуть унікальні люди

У парку ім. Кожедуба вдруге відбудеться «Sumy Up-Fest» – «Фестиваль унікальних людей», який зможуть безкоштовно відвідати всі охочі. Захід  стартує у п’ятницю, 29 липня, о 15:00, а завершиться у суботу, 30 липня, о 22:00.

Сумчани зможуть побувати в семи зонах. У дитячій на малечу  чекають лабіринти, майстер-класи, мильні бульбашки, аквагрим, командні та настільні ігри, куточок художника; спортивна дозволить спробувати себе у флорболі, бамперболі, волейболі, CrossFit; арт-зона запропонує фотовиставки, інсталяції та представить живі статуї; зона майстер-класів дозволить опанувати мистецтво мехенді, декупажу, навчитись виготовляти вироби зі стрічок, спробувати походити на ходулях, поінг; арт-гуртожиток створить гарну атмосферу для зустрічей; Food-court почастує смачним, а ще надвох сценах відбудеться насичена  шоу-програма. Новинка цьогорічного фестивалю – водяна зона з гіркою та басейном.

Організаторами фестивалю є ГО «Час Оновлення» та міський центр дозвілля молоді, а  фінансується він частково за рахунок коштів міського бюджету, оскільки відповідний проект виграв грант від мерії.

Гасло фестивалю незмінне: « Цінуй унікальність: свою та інших!» За словами організаторів головна мета проведення «Sumy Up-Fest» – дати можливість сумчанам, насамперед молоді, розкрити свій творчий потенціал.