Водіям Сум пропонують поєднати приємне з корисним

9 липня о 10:00 у Сумах від парковки ТРЦ “Мануфактура” стартує Всеукраїнський патріотичний автоквест «Єдине місто – єдина країна».

Основна мета акції – перетворити звичайну вуличну гру на потужний соціальний проект, що покликаний, у першу чергу, акумулювати кошти благодійників на допомогу АТО. Крім того, зібрані гроші підуть і на адаптацію демобілізованих бійців до мирного життя.

Участь у заході зможуть взяти команди від 4-х осіб. Реєстрація здійснюється після сплати благодійного внеску (внесок з однієї машини – 300 гривень, для учасників АТО (бійців) – безкоштовно).

Протягом дня на місці фінішу автоквесту, у міському парку культури та відпочинку імені І. М. Кожедуба, сумчани зможуть долучитися до плетіння сіток та поласувати польовою кашею, борщиками від Кулінарної сотні та скуштувати шашлик.

Організатори також підготували концертну програму за участю сумських виконавців. На маленьких містян чекають майстер-класи і різноманітні розваги з аніматорами.

Квест уже успішно відбувся в Кременчузі, Горішніх Плавнях, Полтаві. Суми в свою чергу передадуть естафету іншому місту, передають у мерії.