У СумДПУ обрали Міс та Містера 2016

Днями в СумДПУ імені А. С. Макаренка відбувся конкурс краси й розуму – «Міс та Містер СумДПУ-2016». Професійний рівень конкурсу, його вражаючі номери та ведучі могли б прикрасити ефір будь-якого телеканалу.

Всього за титул найчарівніших боролось 13 учасників (7 дівчат та 6 хлопців). Цьогорічне свято було непростим, адже конкурсанти разом з журі та глядачами мали можливість подорожувати чарівними куточками світу. Першою зупинкою була велична Греція. Учасники перетворилися на богів та богинь Олімпу, чарували глядачів своїм вишуканим зовнішнім виглядом. Далі була ніжна і водночас могутня ненька Україна – саме на цій зупинці конкурсанти проявили свою ерудованість та довели, що українці не тільки найгарніші, а ще й розумні.

Кожна пара конкурсантів мала домашнє завдання – вони підготували відеоролик, присвячений темі кохання, де кожний учасник міг виявити власні щирість та ніжність. Пристрасть конкурсанти демонстрували під час запального іспанського танго, де показали не тільки майстерність хореографії, а й справжні почуття. Порадував глядачів останній конкурс, який проходив у романтичній країні поцілунків – Франції. Дівчата були у вечірніх сукнях, а хлопці в класичних костюмах чорного кольору.

За підсумками конкурсів титули МІС та МІСТЕР отримали студенти ІФК Бермудес Валерія та Гребенюк Андрій. Титули Міс та Містер глядацьких симпатій здобули Соргуч Єгор та Коваленко Катерина. Віце-містером став Стецик Станіслав, а віце-міс – Богдан Ангеліна, пишуть на сайті педуніверситету.

“Найкращою парою” стали студенти факультету мистецтв Богдан Ангеліна та Кузьменко Владислав.

Фото з конкурсу можна переглянути тут.

25788633