Журналістка із Сум пішла до Збройних Сил України

Колишня журналістка радіостанції Сумщини «Слобода-FM» Анастасія Кобзарь підписала контракт на проходження служби в Збройних Силах України. Про те, як далося таке рішення, дівчина розповіла в коментарі СТС.

«Уперше думка про контрактну армію виникла в мене кілька років тому. Я побачила незнайомку у військовій формі та уявила себе в такому ж вигляді. І мені це сподобалось», – розповіла Анастасія. Відразу на серйозний крок дівчина не наважилася, адже любила свою роботу. Але, маючи серед своїх знайомих багато військовослужбовців, часто чула про будні української армії з перших вуст.

«Переламним моментом стало літо 2013 року, коли я познайомилася з дівчатами, які проходили службу за контрактом у м. Сімферополі. Послухала іх і з того моменту загорілася ідеєю стати військовослужбовцем», – говорить Настя. Саме того року дівчина змінила рідні Суми на Сімферополь. Але через анексію Криму бажання вдягнути військову форму здійснилося в іншому місті – Миколаєві.

12802926_1018049094926306_6619448372490200928_n

«Спочатку я була працівником ЗСУ, а взимку цього року підписала контракт. Служити буду у військово-морських силах ЗСУ. Зараз проходжу курс підготовки у навчальному центрі. По його закінченню буду направлена у відповідну частину для проходження служби», – розповіла дівчина. За її словами, нова діяльність буде перегукуватися з колишньою професією – працювати знову доведеться з інформацією.

Ідея служби, додає Настя, спочатку не подобалася коханому чоловікові, який, будучи офіцером ЗСУ, вважав, що армія не для жінок. Але зараз він змінив свою думку. Батьки теж беззаперечно підтримують вибір доньки, адже завжди бачили у ній “воїна”.

«Особисто я не вважаю своє рішення героїчним або таким, що заслуговує на підвищену увагу. Як люблю говорити – 5 років я захищала інформаційний простір Украіни, а тепер прийшов час захищати державу по-іншому. Збройні Сили України переживають часи реформ, і я маю надію допомогти цим процесам», – зазначила Настя.

Читайте також:

  1. Вночі та зранку ворог вдарив з артилерії та мінометів по прикордонню Сумщини

  2. У Ромнах попрощаюься із загиблим героєм Василем Оксьомом

  3. росіяни вбили двох людей і поранили вісьмох на прикордонні Сумщини: зафіксовано 296 вибухів

  4. У поліції Сумщини назвали прізвища загиблих від обстрілу працівників

  5. Двоє поліцейських загинули внаслідок обстрілу в Хотінській громаді, ще четверо – поранені

  6. Пошук зниклих безвісти жителів Сумщини: куди звертатися рідним та як діяти?

  7. Скинули 8 бомб на Сумський район: росіяни обстріляли Хотінську та Юнаківську громади

  8. «Почалась метеорологічна весна»: синоптики розповіли, якою буде погода у Сумах на початку березня

  9. Ворог вдарив з артилерії по Хотінській громаді: загинули двоє поліцейських, ще четверо поранені

  10. Безпілотник із саморобною вибухівкою впав за городами жителів Сумщини, його знищили сапери