Через пожежу на підстанції Курський мікрорайон у Сумах залишився без світла

26 жовтня о 18:56, на лінію екстреного виклику “101” надійшло повідомлення про пожежу в м.Суми на підстанції «ПС 110/6 кВ Вузлова». Вже за 8 хв на місці були рятувальники, повідомляє Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Як було встановлено, спалахнуло мастило в одній із фаз трьохфазного масляного вимикача МПК 110 М. Горіння відбувалось на висоті близько 4 м.

Для приборкання вогню рятувальники залучили 4 одиниці техніки та 15 чоловік особового складу.

О 19:45 вдалось локалізувати горіння, не допустити витікання мастила та перекидання вогню на інші фази масляного вимикача. Зусиллями чергових караулів 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини, 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини та відділення Групи спеціальної пожежної техніки, о 20:15 – пожежу було повністю ліквідовано. На гасіння використано 6 т води та більше 500 л піноутворюючої рідини.

Вогнем знищено до 3 т мастила, пошкоджено фазу масляного вимикача та до 10 м. електричного кабелю. Загиблих та травмованих немає.

Внаслідок події, на протязі 1 год. 40 хв., сталося часткове відключення від енергопостачання Курського мікрорайону обласного центру, медичні заклади та об’єкти життєзабезпечення були переведені на резервну лінію енергопостачання.

Причина пожежі та завдані збитки з’ясовуються.