Допоможемо Іллюшці разом

Боротьба за життя у маленького Іллі розпочалася з перших днів. У нього виявили рідкісну інфекційну хворобу. Усе тіло хлопчика вкрите дрібними ранами, які не загоюються. Для одужання немовляті потрібне вартісне лікування у столиці. Батьки молять про допомогу – сімейного бюджету катастрофічно не вистачає. Спілкувалася із мамою Ілюші Марія Бульдович.

Радість материнства Світлани затьмарив страшний діагноз. У її синочка при народженні виявили важке інфекційне захворювання.

Світлана Дорошенко – мама Іллі: «У нас обнаружили еще в роддоме Цетомегаловирусную инфекию. Эта инфекция разрушает у ребенка поголовно все. Ребенок в состоянии крайне критическом. Сейчас жизнь ребенка лежит в руках докторов. Вся надежда на них. На то что ребенок поправится и все будет хорошо.

Хвороба виліковна, проте потрібні непосильні для маленької сім’ї кошти. Вдень дитині потрібно три крапельниці та купа пігулок, а ще спеціальні суміші для годування, адже малому не можна материнського молока. Жінка зневірилася: сумські лікарі не дають втішних прогнозів.

Допомогти хлопчику обіцяють у столиці. Дитині потрібне лікування у клініці «Охматдит». Мама хлопчика говорить: своїми силами потрібну суму ніяк не назбирають.

Світлана Дорошенко: Я хочу попросить всех людей неравнодушных помочь нам собрать деньги. На лечение ребенка уходит в день 1000 грн в день. Муж с зарплатою 2 тис грн.- он таких денег нигде не может достать.

Для здорового життя Іллюшці потрібна сума, яку можна назбирати разом. Дана хвороба лікується і тому ми можемо допомогти сім’ї Іллюшки.

Банківська картка (Райффайзен банк Аваль) 4149 5012 0247 3519