Правоохоронці отримали звернення щодо підготовки у Сумах масових фальсифікацій (ТЕКСТ)

Прокурору Сумської області

40000, м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 33

Начальнику Управління МВС України в Сумській області

40000, м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 23

Начальнику Управління СБУ в Сумській області

40000, м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 32

Всім засобам масової інформації в м. Суми

ЗВЕРНЕННЯ

Звертаємося до Вас з вимогою негайно втрутитися в спробу місцевих органів влади в м. Суми фальсифікувати місцеві вибори. Так, наприклад, в м. Суми практично всі дільничні комісії сформовані з представників політичних партій «Батьківщини» та «Солідарність». В останній день були створені дві територіальні виборчі комісії – Зарічна та Ковпаківська, куди увійшли лише представники вище згаданих політичних сил. Ми допускали, що готується масштабна фальсифікація, і щоб попередити це на сесії Сумської обласної ради 19 жовтня ряд депутатів виступили з депутатськими запитами до керівників області, міста та правоохоронних органів про недопустимість використання адмінресурсу, фальсифікації результатів виборів. Однак запити не були прийняті, по причині того, що депутати від фракції «Батьківщина» та інші, які пов’язані з ними не проголосували.

Підтвердженням того, що фальсифікація готується став факт виявлення працівниками міліції на дільниці, яка знаходиться за адресою м. Суми,  вул. Горького, 5, незаповнених протоколів з підписами всіх членів комісії, які знаходилися в опечатаному сейфі. Також в підтвердження такого висновку є той факт, що на 18 дільницях на момент їх відкриття були відсутні кабінки для голосування, на окремих дільницях не реєстрували спостерігачів, мають місце не пропечатані бюлетені для голосування (виборча дільниця, розташована в приміщенні школи №20) тощо.

Аналізуючи вище вказані факти, можна припустити, що план фальсифікації та зриву місцевих виборів на окремих дільницях готувався заздалегідь. Тому звертаємося до правоохоронних органів:

1) надати правову оцінку вище перерахованим діям, негайно перевірити кожну дільницю на наявність заздалегідь підписаних протоколів, наявність зайвих бюлетенів для голосування, бюлетенів без печаті ДВК  та інших доказів фальсифікації (відсутність кабінок для голосування, на наявність зайвих та не пропечатаних бюлетені для голосування);

2) просимо негайно попередити всіх членів виборчих дільниць та територіальних комісій про відповідальність за порушення норм виборчого законодавства України;

3) негайно проінформувати жителів міста про прийняті заходи в засобах масової інформації.

 

Кандидат на посаду міського голови                                                    М.Я. Березін

 

Перший кандидат у депутати Сумської міської ради

по  списку Сумської міської організації

Партії “Відродження”                                                                                     Л.І. Охріменко

 

P.S.  Шановні сумчани!!! У нас забирають бюджетні кошти, кошти які ми сплачуємо як квартплату. Сьогодні хочуть забрати наші голоси. Давайте захистимо наше право на вибір!