Прикордонникам “злили” інформацію про коней-нелегалів

Коні_4
Сьогодні вночі в Краснопільському районі прикордонники Сумського загону в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2016» попередили спробу незаконного переміщення через кордон коней та великої рогатої худоби.

У ході реалізації завчасно отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд неподалік від українсько-російського державного кордону на околиці населеного пункту Грабовське виявив та затримав два автомобіля Mercedes-Benz української реєстрації та трьох громадян України. В одному з автофургонів знаходилися 12 коней, в іншому – дві голови великої рогатої худоби. Будь-які товаро-супровідні документи на живий товар у чоловіків були відсутні.

Попередньо встановлено, що громадяни придбали коней в одному з населених пунктів у Житомирській області та мали на меті разом бичками незаконно перемістити їх поза встановленими пунктами пропуску на територію сусідньої Росії.

Наразі затримані транспортні засоби разом з кіньми та бичками доставлені до прикордонного підрозділу, встановленим порядком будуть передані працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетинання державного кордону України на всіх трьох правопорушників складені відповідні адміністративні матеріали.