У СумДУ новоспеченим журналістам вручили дипломи магістрів

У Сумському державному університеті вручили дипломи магістрів студентам кафедри журналістики та філології. Серед випускників і наша колега – випусковий редактор Ірина Дворниченко. Як відбувалось вручення та які завдання ще довелося виконати студентам – дивіться далі.

Вручення дипломів магістра випускникам СумДУ цьогоріч вирішили супроводити імпровізованим екзаменом. Випускники тягнули білет, однак замість запитань з фаху, викладачі підготували для них інтерактивне завдання.

Дипломи випускникам вручала директорка телекомпанії СТС Любов Карпенко. До слова, вона також випускниця кафедри журналістики та філології СумДУ.

“Я дуже рада сьогодні бути тут, в рідних стінах, вручати дипломи. І можу сказати, що і журналістика, і реклама, і піар, зв’язки з громадськістю –  сьогодні це ті професії, від яких, за великим рахунком, залежить доля, майбутнє нашої держави“, – говорить Любов.

Із великою вдячністю і теплими спогадами залишають рідні стіни університету вже магістри журналістики.

Диплом магістра отримала і наша колега Іра. Зізнається, університетські роки назавжди залишаться у її пам’яті.

“Я вдячна університету, викладачам за ті знання та досвід, який вони мені дали, і тепер в подальшому буду використовувати це все вже на практиці у своїй роботі”, – розповідає Ірина.

“Кращі випускники Сумського державного університету сьогодні працюють в телекомпанії СТС. На нашому каналі працюють кращі із кращих, і наш колектив дуже молодий“, – говорить Любов Карпенко

Сумський державний університет готує висококваліфіковані кадри в галузі журналістики та соціальних комунікацій. Багато студентів-випускників проходять практику та успішно працюють за фахом на місцевих та всеукраїнських телеканалах.

Детальніше – у нашому сюжеті: