Як увійти в IT-сферу та стати тестувальником?

Кількість людей, що бажають потрапити в IT-сферу, стрімко збільшується. Це пов’язано з великими зарплатами, а також вільним графіком роботи. Такі особливості приваблюють людей, що знаходяться в пошуку роботи та бажають перекваліфікуватися. Проте потрапити у сферу IT без відповідних знань, а також досвіду, освіти майже неможливо. Це пов’язано зі складністю, а також необхідністю великої кількості досвіду, якого зовсім немає у початківця. Тому одним з чудових варіантів входу у сферу IT є тестувальники, записатися на курси яких можна за посиланням https://lviv.itea.ua/courses-itea/qa-roadmap/qa-manual/. Це спеціаліст, який контролює роботу певного програмного забезпечення, а також знаходить помилки.
Чи справді вакансій тестувальників багато на ринку праці?
Здається, що це дуже цікаво, але насправді є величезна кількість спеціальних протоколів проведення тестування. Це зовсім не дослідницька робота, яка потребує художнього мислення та креативу, а досить нудна справа, яка вимагає часу та посидючості. Тому варто зрозуміти, що доведеться по кілька годин сидіти на одному місці, та виконувати однотипну роботу.
Щомісяця в одному великому місті з’являється близько десяти вакансій. Якщо ж порахувати кількість випускників шкіл тестувальників, то їх значно більше. Таким чином, на одне місце претендує понад 10 осіб. Сподіватися на те, що новачок без досвіду роботи, навіть з дипломом відомої школи отримає роботу, не варто.
Як покращити свої шанси та влаштуватися на роботу тестувальником?
Є кілька порад, щоб задовольнити вимоги рекрутера та примусити його віддати роботу саме вам.
Поради новачку:
- Варто розуміти, що без досвіду знайти роботу майже неможливо. Проте, як її знайти, якщо новачків ніхто не приймає? Виходить своєрідне замкнене коло, по якому ходить людина декілька місяців та повністю втрачає віру отримати довгоочікувану роботу тестувальника.
- Тому основне завдання – це обрати школу, яка допоможе не лише отримати, але і систематизувати знання та допоможе їх структурувати.
- Варто вивчати англійську мову, тому що без неї зовсім нікуди. Перед тим, як записатися на курси тестувальників, варто вивчити англійську мову. Це суттєво покращить навички та знання, спростить вивчення нового матеріалу.
- Просіть у роботодавців виконати просту роботу безкоштовно. Величезна кількість початківців пропонують роботодавцю свої послуги абсолютно безкоштовно протягом двох або трьох місяців.
Не варто боятися втратити невелику кількість грошей, тому що досвід безцінний. Він дозволить краще зрозуміти ринок праці та покращити дані, показати себе у більш вигідному світлі, ніж інші кандидати на отримання роботи.