В Україні стартувала реєстрація на ЗНО в магістратуру

Учора, 14 травня, в Україні розпочалася реєстрація на ЗНО в магістратуру, яка завершиться 5 червня о 18.00. Вступники реєструються на єдиний вступний іспит з іноземної мови, який відбудеться 11 липня, та єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей, яке писатимуть 13 липня.  

Особи, які вступатимуть на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» (в тому числі спеціальність «Міжнародне право») за всіма формами навчання, повинні скласти іспит з іноземної мови.

Особи, які вступатимуть на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» за всіма формами навчання, складатимуть також єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

«Реєстрацію проводить приймальна комісія закладу вищої освіти, в якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі на магістратуру, — зазначає Оксана Кирилова, начальник відділу зв’язків із ЗМІ Міносвіти. — Слід прийти особисто та подати необхідний перелік документів:

— документ, що посвідчує особу;

— ідентифікаційний код (за наявності);

— документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень (якщо ж навчання на бакалавраті вступник завершує лише цього року, йому треба подати довідку з місця навчання, яка це підтверджує);

— медичний висновок (якщо для складання ЗНО в магістратуру особі потрібні спеціальні умови)».

Мережу пунктів тестування формує Український центр оцінювання якості освіти спільно із закладами освіти.

Результати іспитів будуть розміщені на інформаційних сторінках не пізніше 14 календарних днів з дня їх проведення.

Джерело: expres.ua

Поділитися в соціальних мережах: