На Сумщині розшукують зниклого підлітка

Вчора 15-річний житель селища Вороніж Шосткинського району Сергій Михалко пішов вранці до школи, але додому не повернувся. Працівники поліції ведуть пошуки підлітка та звертаються за допомогою до небайдужих громадян.

Повідомлення про зникнення 15-річного Сергія Михалка  надійшло в поліцію від його старшого брата. За словами заявника, причиною його зникнення могла стати сварка з матір’ю.

На розшуки підлітка був зорієнтований весь особовий склад поліції Шостки. Опис його зовнішності та фотокартка розіслані у всі відділи поліції Сумщини. Правоохоронці перевіряють вокзали, клуби та місця скупчення молоді.
На вигляд розшукуваному підлітку 16-17 років, зростом близько 170 см, худорлявої статури. Має світле волосся та блакитні очі.
Був вдягнений у чорно-сіру футболку, чорни штани. Взутий у сині кросівки.
Поліція встановлює місцезнаходження зниклого підлітка і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу: озирніться навколо, можливо, вказаний хлопець знаходиться десь поблизу вас і потребує допомоги. Якщо комусь з громадян відоме його місцеперебування, чи його бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку неповнолітнього – повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м.Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефонами (050) 327-91-48, або на цілодобову лінію служби «102».
Заздалегідь вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області

Поділитися в соціальних мережах: