Депутат обласної ради Андрій Божок звітує: «Підсумки депутатської діяльності в 2016 році надихають на подальшу плідну роботу»

Обраний позаторік депутатом Сумської обласної ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», Андрій Божок є членом постійної комісії ради з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства.

2016 року депутат-укропівець взяв участь в усіх без виключення сесіях облради. Не пропустив жодного засідання постійної комісії, до складу якої входить. Спрямував до різних органів влади й посадовців 70 депутатських звернень з широкого кола питань; виголосив шість депутатських запитів, що стосуються актуальних проблем життєдіяльності області. Провів 13 особистих прийомів громадян на окрузі (м. Глухів). Спрямував на цільові потреби мешканців Сумщини майже 200 тисяч гривень коштів, наданих на виконання депутатських повноважень.

Зберегти й примножити природні багатства

Один з великих проектів, що його народний обранець зміг реалізувати торік, – це створення на півночі Сумської області Ландшафтного парку «Сеймський»– найбільшої за площею (охоплює територію у 100000 га) природно-заповідної зони на Сумщині. Ініціативу Андрія Божка підтримав під час однієї з сесій місцевого парламенту депутатський корпус. Було створено відповідну комунальну установу облради, що дозволить зберегти для сучасників і нащадків унікальні природні ресурси та захистити їх від браконьєрства й різних негативних впливів.

«Адміністрація новоствореного заповідника зможе вирішити стратегічні цілі з координації, збереження, раціонального використання та відтворення природних екосистем серед землекористувачів цієї території, а також сприятиме розвитку сфери наукових досліджень, екологічної освіти, розвитку туристичної діяльності, запровадженню нових технологій та форм роботи у сільськогосподарській, лісогосподарській та комунальній галузях», – говорить фахівець (Андрій Божок – начальник відділу Держекоінспекції в Сумській області).

Людина – найвища соціальна цінність

«Проаналізувати весь масив проблемних питань регіону чи окремого округу самотужки будь-якому депутатові доволі складно. Тож, окрім спілкування помічників у громадській приймальні у Глухові, в обласному центрі на базі партійного штабу УКРОПу ми створили аналітичну групу для обробки звернень виборців, визначення лінійки гарячих питань, механізмів реагування на виклики сьогодення. Завдяки цьому вдалося зробити багато добрих справ як обласного масштабу, так і що стосується життєвих обставин конкретних людей», – говорить Андрій Божок.

За рахунок депутатських коштів члену фракції Партії УКРОП вдалося надати серйозну допомогу нужденним: понад 70 тисяч гривень пішло на лікування та реабілітаціюглухівчан, що зіткнулись зі страшними онкологічними діагнозами. Крім цього, матеріальну допомогу було виділено багатодітній родині учасника АТО, а на радість маленьких мешканців однієї з вулиць райцентру встановлено дитячий майданчик.

Дитячі садки та школи – пріоритет №1

З ініціативи Андрія Божка торік більше 100 тисяч гривень отримали школи та дитячі садочки Глухова для поліпшення й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів (не рахуючи системної благодійності за власний кошт).

Зокрема, для дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) «Світлячок» було придбано лінолеум. Глухівська ЗОШ №6 тепер має нові підручники для молодших класів, сучасний телевізор, лазерний багатофункціональний пристрій. Ноутбуком та радіо-мікрофонамипослуговуватимуться в навчальному процесіу школі №3, а принтер завдяки депутату з’явився в загальноосвітній школі №1. Також було встановлено пластикові вікна в бібліотеці школи №2. Холодильник та морозильну камеру отримав ясла-садрк «Журавка», а дитсад «Чебурашка» – пральну машину-автомат. Не оминув укропівець увагою і Глухівську дитячо-юнацьку спортивну школу, якій депутатським коштом закупили спортивний інвентар для відділення волейболу, а також електронні годинники для майбутніх гросмейстерів – шахістів.

Наприкінці року Андрій Божок сприяв Глухівській школі-інтернат у ремонті їдальні.Втручання депутата дозволило усунути чиновницькі проволоки, через які півмільйонні кошти замість надійти освітянам блукали коридорами різних інстанцій, відповідно ремонтні роботи ризикували вчасно не розпочатись, а харчування вихованців інтернату опинилось на межі зриву. Енергійна небайдужість депутата відвернула найгірші сценарії.

Вінпідкреслює:разом з колегами по фракції намагається якомога частіше спрямовувати наявний ресурс депутатських коштів на освіту: «Адже не секрет, що ця галузь наразі фінансується далеко не на європейському рівні. І коли до нас звертаються зі своїми проблемами педагоги, ми завжди намагаємось допомогти. Це саме стосується й адресної допомогинужденним людям. Ми в Партії УКРОП не залишаємось осторонь їхніх проблем, особливо, коли йдеться про хворих чи пенсіонерів. Допомога літнім людям – вияв поваги до них».

Погляд у майбутнє

Депутат-укропівець з оптимізмом дивиться у 2017-й робочий рік в обласному парламенті. За словами народного обранця, «Підсумки депутатської діяльності в 2016 році надихають на плідну роботу в році 2017-му. На нас чекає рік, багатий на добрі справи заради розвитку Сумщини – і України».

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: