Глухівська малеча День захисту дітей відзначила солодко

61

В районному центрі лідери й активісти місцевого осередку «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» відвідали дитячі садочки, а також міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Депутати різних рівнів приділили час як вихованцям, так і вихователям місцевих дошкільних закладів освіти. За словами головного укропівця Глухівської міськради Андрія Карлова, діти завжди радіють солодощам, а дорослі — небайдужості до складної та відповідальної місії педагогів.

«Ми не лише раз на рік звертаємо увагу на потреби дошкільних закладів освіти. Щодня я як депутат, мої колеги та помічники намагаємось чимось допомогти дитсадкам і школам. Бо розуміємо — як це не банально звучить — діти насправді наше майбутнє», — говорить Андрій Карлов.

62

Його колега з Сумської обласної ради Марія Коняєва додає:

«В нашому повсякденні має бути місце таким «святим банальностям», як турбота про дітей. І я тішуся з того, що у нас у Глухові команда Партії УКРОП не залишає без уваги підростаюче покоління».

63

В Міжнародний день захисту дітей укропівці подарували дітям солодощі, а також допомогли влаштувати свято в місцевому центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Поділитися в соціальних мережах: