Відбито газову атаку на сумчан

48

Мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Івана Сірка, 15 разом з жителями сусідніх багатоповерхівок рішуче протестують проти планів газовиків встановити загальнобудинковий лічильник спожитого блакитного палива.

У середу газовики намагалися встановити в цьому будинку такий лічильник, але містяни не дозволили цього зробити.

Підтримали містян представники «Українського об’єднання патріотів — УКРОП». Один з активістів міського осередку партії Олександр Гриценюк під час зустрічі з людьми наголосив: навіть судові рішення, що підтвердили законність прав громадян на індивідуальні лічильники не зупиняють газовиків, а отже боротьба триває.

Після того, як газовики залишили спробу встановити загальнобудинковий лічильник на Івана Сірка, 15, укропівці проводили автівку ПАТ «Сумигаз», щоб переконатися, що ті не повернуться знову.

«Ми не залишимо сумчан наодинці з проблемою. І наша юридична служба, що супроводжує десятки судових справ, і наші активісти підтримують законне право на індивідуальні засоби обліку спожитого газу. Та ж зрівнялівка під виглядом загальнобудинкових лічильників і несправедлива, і незаконна», — коментує ситуацію голова міського осередку партії УКРОП Володимир Штейнінгер.

47

Напередодні інший активіст-укропівець Володимир Швець зустрівся з активом мешканців іншого будинку, де теж опираються планам газовиків — на вул. Кероїв Крут, 80. За словами укропівця, люди масово звертаються по допомогу саме до УКРОПу, адже партія понад рік підтримує містян у їх боротьбі зі свавіллям газового монополіста.

«Нам стало відомо, що 22 червня газовики намагатимуться встановити загальнобудинковий лічильник на Петропавлівській, 76, а згодом, 27 червня — на Котляревського 2/8. Мешканці разом з укропівцями готують газовикам теплу зустріч», — говорить активіст.

Поділитися в соціальних мережах: