Експрес-тест позитивний, але про остаточний діагноз говорити зарано: чи є коронавірус на Сумщині?

Станом на 25 березня 2020 року в Сумській області зафіксований 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19 у місті Суми. Людина перебуває у спеціалізованому медичному закладі, ізольована і отримує допомогу відповідно протоколу лікування COVID-19, повідомляють на сторінці Сумської обласної державної адміністрації.
Визначені всі контакти цієї особи, які знаходяться на самоізоляції під медико-санітарним наглядом.

Крім того, повідомляємо, що про остаточний діагноз у жительки Конотопського району, експрес-тест на COVID-19, якої дав позитивний результат, говорити поки зарано. Наголошуємо, що це – результат експрес-тесту, який є попереднім. У цьому випадку можна говорити про підозру на коронавірус.
Медиками взяті повторні аналізи від зазначеної особи, які направлені до Сумського обласного лабораторного центру. У разі отримання позитивного результату у Сумах аналізи будуть спрямовані до Києва для остаточного підтвердження діагнозу COVID-19.
Зазначена особа ізольована та знаходиться під наглядом лікарів. Місцевими органами влади, медичними працівниками спільно з представниками Національної поліції України визначаються усі контактні особи пацієнтки з підозрою на коронавірус.

Закликаємо усіх жителів Сумщини свідомо дотримуватися умов карантину. Тільки разом ми можемо не допустити масового поширення коронавірусної хвороби.

Поділитися в соціальних мережах: