Історія з “душителем” собак в Сумах отримала несподіване продовження

Повідомлення сумчанина Сергія в соцмережі про те, що на його очах чоловік намагався придушити пса, викликало неабияке обурення мешканців нашого міста. Чоловік написав, що вони разом з іншим перехожим скрутили нападника і викликали поліцію.

Відділ комунікації поліції Сумської області оприлюднив свою версію того, що сталося.

Повідомлення про те, що чоловік душить пса, до поліції на лінію «102» надійшло учора близько 16:30 від небайдужих громадян.

На виклик виїхав черговий екіпаж патрульної поліції. На місці події правоохоронці застали трьох чоловік. Двоє з них вказували на третього, начебто той намагався задушити собаку.
Задля подальшого з‘ясування обставин цього громадянина доправили до найближчого відділку поліції та опитали.
У ході бесіди з дільничним офіцером чоловік пояснив: собаку він ловив, а не душив. Одна з місцевих жінок попросила його упіймати двох її собак, аби відвести у притулок для тварин, бо, мовляв, пси створюють незручності для оточуючих. За роботу пообіцяла заплатити 100 гривень. За словами чоловіка, перший собака втік одразу. Іншого він зловив і саме намагався одягти собаці на шию шлейку, як до нього підбігли громадяни і звинуватили у жорстокому поводженні з твариною.
Дільничний опитав ймовірну власницю собак. Та підтвердила слова доставленого до відділку громадянина, запевнивши, що наміру вбити тварин у неї чи у нього не було.
Наразі перевірки тривають, зібрані матеріали будуть передані на розгляд у слідче відділення Сумського міського відділу поліції для прийняття відповідного процесуального рішення.

Поділитися в соціальних мережах: