Один із сумських перевізників програв у суді: боротьба за 3 гривні продовжується

маршрутки 8

Сьогодні, 7 грудня, Зарічний районний суд скасував обидва рішення виконкому про підвищення вартості проїзду в маршрутках ФОП Олійник.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав сумській активіст Олександр Соколов.

«Йдеться про рішення виконкому від 18 липня 2017 року, яке було прийнято міською владою з метою обійти виконання рішення Зарічного суду від 29 червня 2017 року, яким так само визнано незаконним і скасовано 1-е рішення виконкому від 16 травня 2017 року по цьому ж перевізнику», — написав він.

Сьогоднішнє рішення має набрати чинності через 10 днів. Після, сумчани зможуть їздити на маршрутах цього перевізника за 3 гривні, за умови, якщо міська влада і перевізник не буде оскаржувати його в апеляції.

Довідково: Маршрутки ФОП Олійник А.Г. обслуговують маршрути № 2 «Ковпака — Прокоф’єва»; № 9 «Добровільна – Прокоф’єва»; № 21 «Прокоф’єва — Прокоф’єва» та № 17А «Хіммістечко – Роменська».

Нагадаємо, на сайті міськради зареєстровані проекти рішень про підвищення проїзду як в маршрутках приватних перевізників так і в комунальному транспорті. Так, ціна на проїзд у тролейбусі може зрости з 2 грн. до 3 грн. 10 коп., в комунальних автобусах — з 3 до 5 грн., а у маршрутках — з 4 до 5 грн.

Поділитися в соціальних мережах: