Прикордонники Сумського загону відзначили свято Водохрещі (+ФОТО)

Сьогодні, 19 січня, у Сумському прикордонному загоні традиційно відзначили день Хрещення Господнього – Водохрещу.

Біля ставка, який розташований на території управління загону, зібралися жителі прилеглих сіл та персонал загону на чолі з начальником полковником Валерієм Кравчуком.

Прикордонники до свята підготувалися ретельно. Вирізали з льоду хрест, у вигляді хреста зробили й ополонку. Завчасно перевірили дно, підготували вішалки для роздягання, дерев’яні настили для підходу до води.

Як і водиться в день Хрещення Господнього настоятель Свято- Миколаївського храму села Піщаного протоієрей Максим провів обряд освячення води і окропив усіх, хто зібрався біля ополонки, адже в цей день вся вода вважається цілющою і здатною вилікувати безліч хвороб.

Вітаючи усіх зі святом священик у своїй промові наголосив, що сьогодні велике свято, коли ми повинні знати та пам’ятати одну із Заповідей Божої – Заповідь про радість. «В цей святковий день ми повинні радувати один одного тим, що ми одна сім’я, одна військова частина. Ми один народ, одна вулиця, одне місто. Ми – суспільство, яке зібране сьогодні із Любові один до одного, до Христа, його Благодаті, його Турботи, всім тим благам, які Господь нам дає. І сьогодні всі ці блага Господь нам примножує святинею Благодаті Йорданської і освяченої святої води», — зауважив протоієрей.

Після завершення купання на березі усіх чекав гарячий солодкий чай та смачна випічка, повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

Поділитися в соціальних мережах: