Сумська Венеція, ІІ раунд: бетон vs калюжа

Сумська Венеція знову нагадує про себе містянам. Калюжі на дорозі, що сполучає вулицю Прокоф’єва, Криничну та Пришибську площу, досі залишаються морями. А на додаток хтось засипав бетоном єдиний можливий вихід, куди б калюжа могла стікати.

 «Раніше не було так критично, тому що вода ще сходила на вулицю Криничну. Зараз жителі вулиці Криничної чомусь вирішили, що вони без дозволу міста, управління інфраструктури і решти органів, таких, як поліція, можуть встановити, і просто висипали сюди купу бетону, тобто самовільно встановили бар’єр, лежачий поліцейський, як його можна назвати», – говорить Анна, сумчанка.

Поліцейські стверджують, що існує загроза ДТП. Тому направили листа до департаменту інфраструктури з проханням обмежити та врегулювати дорожній рух та встановити відповідні позначки.

За словами Віталія Шилова, начальника управління капітального будівництва міськради, аби відремонтувати дорогу, потрібно, щоб не було калюж. А унеможливлює це відсутність ливнівок.

 «Для того, щоб там зробити дорогу, спочатку треба зробити ливнівку, а для того, Щоб там зробити ливнівку, тепер треба дочекатися, поки вода звідти кудись (я так підозрюю, що в землю) піде», – повідомив Віталій Шилов.

Хто залив бетоном дорогу, невідомо. Але відремонтувати асфальтне покриття шляховики обіцяють цьогоріч. Зараз розробляють проектну документацію для облаштування ливнівок.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: