Сумський хор здобув Гран-Прі конкурсу на Сорочинському ярмарку

21 серпня у Сорочинцях розпочалася традиційна ярмарка, в рамках якої проходить конкурс хорового співу. Цього року на конкурс завітали понад два десятки колективів з усієї країни, зокрема із Сум, і вперше прийняв участь народний колектив з Польщі. Кожен з колективів мав можливість показати себе в різних музичних жанрах, стилях, манері виконання.

Хор медсестер й лікарів з Сумської обласної клінічної лікарні “Сумські візерунки” артистично, професійно й упевнено подали заявку на перемогу своїм по-справжньому народним співом.

Народний хор є майже постійним учасником цього популярного національного хорового змагання. Нинішній рік не став винятком:  хор завоював Гран-прі та почесні місця в різних номінаціях, зі своєю програмою тривалістю понад сорок хвилин.

“Наші талановиті виконавці показали: хори не старіють і не вимирають, у них є майбутнє. Вони створили настільки насичене, епічне, співуче полотно, що гості Національної Сорочинської ярмарки оплодували колективу дуже довго та не відпускали зі сцени. Саме за оплесками глядачів, жюрі і обрали наш Народний хор “Сумські візерунки” володарями Гран-прі”, – повідомляють на сторінці лікарні у Фейсбук.

Світлина від КУ Сумского обласного совета "Сумская обласная клиническая больница".

Поділитися в соціальних мережах: