В апеляційному суді переглядали запобіжний захід підозрюваному у педофілії

71

В Апеляційному суді Сумської області відбулося перше судове засідання у справі екс-депутата, якого підозрюють в розбещенні малолітніх.

За інформацією прес-служби суду, надійшло дві апеляційні скарги на ухвалу слідчого судді суду першої інстанції: одна від прокурора, інша – від сторони захисту.

Підозрюваного було звільнено з-під варти під заставу на суму 134 800 грн. Прокуратура просить збільшити розмір застави до півмільйона.

Справу мали розглядати 18 жовтня, проте за клопотанням захисника розгляд апеляційного провадження перенесли на інший день. Дата поки невідома.

Нагадаємо, 7 липня 42-річний підозрюваний, перебуваючи у дворі багатоповерхового будинку по вулиці Ковпака, пропонував малолітнім дітям підійти до його автомобіля, за що обіцяв 100 гривень. Тим, хто погоджувався підійти, чоловік демонстрував свій оголений статевий орган. Того ж дня збоченець повторив подібні дії з дітлахами по вулиці Романа Атаманюка.

20 вересня екс-депутата затримали на залізничному вокзалі в Маріуполі місцеві патрульні. Наступного дня його доправили до Сум.

Місцева прокуратура погодила повідомлення про підозру колишньому депутату обласної ради (2006 р.) за ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітніх).

За клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави. 25 вересня його звільнили під заставу.

Поділитися в соціальних мережах: