Екс-депутата Сумської облради, підозрюваного в розбещенні малолітніх, затримали на Донбасі

Сьогодні, 20 вересня, на залізничному вокзалі в Маріуполі місцеві правоохоронці затримали чоловіка, який був оголошений в розшук за підозрою у розбещенні малолітніх та ухиленні від сплати податків.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

«Наразі затриманий в порядку ст. 208 КПК України перебуває у місцевому відділенні поліції. Оперативні співробітники поліції Сумщини вже вирушили в Донецьку область, щоб забрати підозрюваного, після чого йому буде обрано запобіжний захід», – повідомив в. о. керівника Сумської місцевої прокуратури Андрій Шапошник.

Нагадаємо, в липні місцева прокуратура погодила повідомлення про підозру директору ТОВ, колишньому депутату обласної ради (2006 р.) за ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітніх).

7 липня 42-річний підозрюваний, перебуваючи у дворі багатоповерхового будинку по вулиці Ковпака, пропонував малолітнім дітям підійти до його автомобіля, за що обіцяв 100 гривень. Тим, хто погоджувався підійти, чоловік демонстрував свій оголений статевий орган. Того ж дня збоченець повторив подібні дії з дітлахами по вулиці Романа Атаманюка.

Крім того, екс-депутат фігурував у ще одному скандалі. 13 червня йому вручили повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України. 5 липня прокуратурою спільно з ДФС проведено санкціонований обшук у його офісі, під час якого вилучено близько 200 тис. грн.. готівки, печатки різних підприємств і державних органів та документацію, яка свідчить про протиправну діяльність керівника ТОВ.

До теперішнього часу чоловік переховувався від слідства.