Вихованці Палацу культури вкотре просять владу звернути на них увагу

Із плакатами прийшли на апаратну нараду до міського голови батьки вихованців Палацу культури. Вони вкотре вимагають вирішити долю їх закладу, оскільки сумське НВО зараз ним уже не опікується, а місто так і не взяло на свій баланс.

Ми категорично «за». Єдине, ви беріть ці плакати — і на завод. До речі, і завод — за. Лише хтось із наглядової ради чи із членів правління — проти. Ось у чому затримка. Ви знаєте, ми до 1.06 мали б прийняти дане рішення, обговорити суму покупки, домовленості були і про те, щоб поділити цю суму на 2 роки, і тільки від одного акціонера ми не отримали згоду, хто має, здається, 20%. Якщо завод виходить із пропозицією — ми виходимо на сесію, — прокоментував ситуацію міський голова Сум Олександр Лисенко.

Прізвище акціонера міський голова пообіцяв назвати пізніше.

Нагадаємо, у березні керівництво СНВО пропонувало місту придбати ДК за мінімальну плату – 10 млн. грн. Влада вважає таку ціну завищеною через борги перед містом. У лютому викладачі та юні вихованці Палацу культури Сумського НВО відзняли зворушливий відеоролик з благанням про порятунок палацу.

Детальніше про ситуацію у Палаці культури дивіться у новинах СТС о 19-00.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: