Вихованці Палацу культури вкотре просять владу звернути на них увагу

596330275828a_palac

Із плакатами прийшли на апаратну нараду до міського голови батьки вихованців Палацу культури. Вони вкотре вимагають вирішити долю їх закладу, оскільки сумське НВО зараз ним уже не опікується, а місто так і не взяло на свій баланс.

Ми категорично «за». Єдине, ви беріть ці плакати — і на завод. До речі, і завод — за. Лише хтось із наглядової ради чи із членів правління — проти. Ось у чому затримка. Ви знаєте, ми до 1.06 мали б прийняти дане рішення, обговорити суму покупки, домовленості були і про те, щоб поділити цю суму на 2 роки, і тільки від одного акціонера ми не отримали згоду, хто має, здається, 20%. Якщо завод виходить із пропозицією — ми виходимо на сесію, — прокоментував ситуацію міський голова Сум Олександр Лисенко.

Прізвище акціонера міський голова пообіцяв назвати пізніше.

Нагадаємо, у березні керівництво СНВО пропонувало місту придбати ДК за мінімальну плату – 10 млн. грн. Влада вважає таку ціну завищеною через борги перед містом. У лютому викладачі та юні вихованці Палацу культури Сумського НВО відзняли зворушливий відеоролик з благанням про порятунок палацу.

Детальніше про ситуацію у Палаці культури дивіться у новинах СТС о 19-00.

Поділитися в соціальних мережах: