Останні новини футболу України та світу

Футбол – найбільш обговорюваний вид спорту. Не дивно, що мільйони людей по всьому світу постійно стежать за новинами футболу, вболівають за улюблені команди, збираються на галасливих стадіонах або тихими вечорами в своєму будинку за кухлем пива. Футбол об’єднує мільйони чоловіків, надає їх життю новий яскравий сенс.

Новини футболу  – це цікаві інтерв’ю з життя зірок цього виду спорту. Ви знайдете  найбільш докладні аналітичні огляди матчів і найактуальніші новини футболу. Наші журналісти публікують новини без вихідних і свят, адже наша місія – надати Вам найсвіжіші новини якомога швидше.

Будьте в курсі останніх подій разом з Новини футболу.

“Колос” знищив ФК “Львів”, рахунок – 4:0

На першому матчі на оновленому стадіоні в Ковалівці наставник “Колоса” Руслан Костишин змінив стартовий склад своєї команди. У підсумку, в “Колосі” вперше виступили Новак і Кравченко. В основу також повернувся досвідчений гравець Гавриш. Для “Львова” це перша гра в 30-му чемпіонаті України. У складі дебютували новачки-легіонери Чиліч, Айнсалу і Махмутович.

Господарі відразу перехопили ініціативу. Спочатку Лисенко пробив по воротах поруч зі штангою. Потім Кравченко після пасу Лисенка завершив атаку. Пеньков, однак, відстояв ворота. Новак теж промахнувся. Поки львів’янам щастило.

Однак атаки слідували одна за одною. Пеньков знову врятував свої ворота, відбивши удар Лисенко. В середині тайму на 27-й хвилині Лисенко забив перший гол.

Як тільки почався другий тайм, Лисенко оформив дубль на 47-й хвилині. Він зробив рейд до воріт суперника, а після дальнього удару м’яч рикошетом від Махмутович влучив у ворота. Нагадаємо, що для Лисенко це вже третій дубль в УПЛ, і 2-й в рядах “Колоса”.

Гавриш недарма вважається досвідченим капітаном. Він замкнув подачу з кутового від Богданова. Обидва тренери робили заміни. У “Львова” на поле вперше вийшов Романчук, у “Колоса” – Ісаєнко.

У додатковий час на 90 + 4 хвилині Ісаєнко пробив під поперечину, довівши рахунок до розгромного 4: 0. Це був його перший гол в УПЛ.

Роналду відпочиває в басейні з сім’єю

35-річний нападник “Ювентуса” і португальської збірної Кріштіану Роналду зараз у відпустці з родиною перед стартом нового сезону. Футболіст написав в своєму Інстаграмі, що найкращий час – це час, проведений з родиною. Він виклав в мережу фото, на якому відпочиває з дружиною та дітьми біля басейну.

Нагадаємо, що чемпіонат Італії (Серія А) розпочнеться 19-го вересня.