Українська спортсменка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту

Українська спортсменка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту: вона здобула “золото”, підкоривши висоту 2,01 метри.

Раніше спортсменка двічі зупинялася за крок від “золота”: у 2019-му та 2022-му роках вона здобувала срібні медалі, поступившись росіянці Марії Ласіцкене та австралійці Елеанор Паттерсон відповідно.

«Я дуже щаслива. Коли я зрозуміла, що в мене є золота медаль, я була щаслива. Звісно, я їхала на цей чемпіонат за золотою медаллю, тому що це моя третя світова першість. І плюс, ще вночі Олександр Усик виграв – я думала, що теж треба виграти”, – сказала Ярослава.

Висоту в 1,99 метра Магучіх перестрибнула з першої ж спроби. Висоту в 2,01 метра з першої спроби не перестрибнула жодна з майбутніх медалісток. Магучіх вдало стрибнула з другої спроби, повторивши свій найкращий результат сезону та вийшовши на перше місце.

За словами Ярослави, цю золоту медаль вона присвячує Україні.

«Я неймовірно відчуваю себе. Я таки завоювала це золото для своєї країни. Ми ніколи не здаємося і будемо боротися до самого кінця».