На Сумщині відбувся чемпіонат з пляжного волейболу

19 серпня на стадіоні «Зірка» відбувся емпіонат Шостки з пляжного волейболу, приурочений до Дня Незалежності України. У чемпіонаті взяли участь 11 чоловічих і 4 жіночі команди.

На кортах команди відчайдушно боролися за кожне очко.

У підсумку призові місця розподілилися так: перше місце серед жінок зайняла пара Олена Пивоварова – Ірина Безкоровайна, на другому місці – Катерина Фесенко і Марія Васько, на третьому – Катерина Матковська та Карина Сорокових.

У чоловіків чемпіонами міста стали Олександр Небилиця і Богдан Новик, з незначним відривом обіграли досвідчених волейболістів Ігоря Молотка і Віталія Прокопенко. «Бронзу» чемпіонату вибороли Сергій Шемет і Сергій Марченко.

Переможцям вручили грамоти та премії.

Нагадаємо, фінал чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд у Шостці стартує 31 серпня. Заключні ігри відбудуться 2 вересня. Початок змагань о 9.00.

Джерело: shostka.info