У Сумах пройшов чемпіонат України зі спортивної ходьби

24

У суботу, 17 червня, в Сумах пройшов традиційний чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км, пише Данкор.

Змагання, яким вже не один десяток років, вдруге проводяться на проспекті Шевченка, на трасі, сертифікованої для європейських змагань. До Сум з’їхалися кращі спортсмени України, щоб поборотися за право представляти Україну на чемпіонаті світу, який в серпні прийме Лондон.

Серед чоловіків чемпіоном став донеччанин Руслан Дмитренко (1:22:35) Саме він і виконав норматив на потрапляння в Лондон (1:24:00). Другим став вінничанин Андрій Ковенко (1:25:36), третім – Валерій Літанюк з Івано-Франківська (1:26:12). Кращим серед сумчан був Олег Свистун (1:28:31), що є другим результатом серед молоді. Дев’ятим було наш Олексій Шелест.

22

Серед жінок чемпіонкою стала Валентина Мирончук з Волині (1:35:22), що потрапила в Лондон (1:36:00). Другою була киянка Аліна Цвілій (1:37:13), третьою (і першою серед молоді) – Тамара Гаврилюк (1:37:28). Кращою серед сумчанок була Ксенія Радько, яка посіла восьме місце (1:40:15). Слідом за нею прийшла на фініш Маріанна Гончарова. 12-ої була Юлія Балим (п’яте місце серед молоді).

23

Після чемпіонату пройшли змагання на чемпіонат міста на призи дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого, в якому взяли участь спортсмени різного віку – від дітей до ветеранів.