Алкоголізм штовхнув мешканця Шостки на грабіж

Досить безглуздий грабіж, взагалі-то. Бо вкрав чоловік не гроші, не коштовності, в всього лише пляшку горілки. Взявши її до рук, вже не зміг випустити. Як результат — кримінальне провадження, відкрите за ознаками ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж», що наразі вже спрямовано до суду. Санкція статті передбачає від чотирьох до шести років позбавлення волі.

Відвідувача супермаркету, котрий спочатку намагався непомітно винести пляшку з алкоголем, помітила охорона і намагалась його затримати. Однак  чоловік втік, так і не випустивши з рук свою «здобич». Знайшли зловмисника працівники поліції, котрі відкрили за фактом грабежу кримінальне провадження.

До поліції звернулась представниця адміністрації одного з супермаркетів міста. Вона розповіла, що один з відвідувачів намагався вкрасти пляшку горілки з торгової зали, заховавши її під одежу. Його помітила охорона крамниці і намагались його затримати на виході. Проте тому вдалось втекти.

«Переглянувши відео з камери спостереження, — розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції, — наші дільничні офіцери поліції впізнали у зловмиснику раніше судимого 55-річного жителя Шостки. Його знайшли та опитали. Викрадену горілку чоловік вже встиг випити, а свій вчинок виправдовує алкогольною залежністю».

Поділитися в соціальних мережах: