Біля навчального закладу в Сумах затримали чоловіка з наркотиками

Працівники Управління з протидії наркозлочинності ГУНП затримали 38-річного чоловіка в обласному центрі біля одного з навчальних закладів. У його кишенях вони знайшли згорток з марихуаною та шприци з опієм ацетильованим.

Затриманий — один з місцевих жителів, який вже мав судимості за грабежі, кражі та угон автотранспорту. До того ж він тривалий час перебуває на обліку як наркозалежний та неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за незаконні операції з наркотиками.

«Чоловіку 38 років. Ніде не працює і на життя заробляє за рахунок продажу психотропних та наркотичних речовин, — коментує Олександр Ройко, т.в.о. начальника Управління протидії з наркозлочинностю ГУНП. – Вилучене поліцейські направили на експертизу. А сам підозрюваний на запитання щодо походження психотропів пояснив, що придбав їх через мережу Інтернет та перепродав за більш вигідною ціною. Що ж стосується опію — виготовляв його самостійно за місцем мешкання. Та, окрім причетності до розповсюдження наркотиків, співробітники поліції встановили, що підозрюваний «доклав руку» і до крадіжки продуктів харчування, яку вчинив у Лебединському районі».

Наразі в поліції продовжують встановлювати канали надходження наркотиків та психотропних речовин до зловмисника та коло його споживачів. Чоловік затриманий та знаходиться під вартою. У відношенні нього відкриті кримінальні провадження одразу за трьома статтями Кримінального кодексу України — за незаконне придбання, зберігання, збут наркотичних засобів, психотропних речовин, а також за крадіжки за ч.2 ст.309, за ч.2 ст.307 та за ч.3 ст.185. Йому загрожує покарання до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Поділитися в соціальних мережах: