Глухівчанин потрапив у тенета шахраїв

Незважаючи на численні застереження правоохоронців бути обачними з операціями купівлі-продажу в мережі Інтернет, 23-річний глухівчанин вирішив скористатись онлайн-послугами та натрапив на зловмисника-афериста.

Оголошення про продаж техніки чоловік знайшов на одному з відомих сайтів в Інтернеті. Ціна товару була значно меншою за ринкову, тож вигідна пропозиція одразу його зацікавила. Коли ж він вирішив зателефонувати за вказаним номером телефону та обговорити умови придбання товару, незнайомець забажав отримати завдаток у сумі 6 200 гривень. Він погодився. Та, отримавши на рахунок гроші, так званий продавець перестав виходити на зв’язок.

За цим фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), в рамках якого ведуть пошуки зловмисника. Правоохоронці ж знову звертаються до громадян з проханням не перераховувати завчасно гроші незнайомцям і розраховуватись за товар лише після його отримання. В іншому разі ризикуєте втратити свої гроші.

Поділитися в соціальних мережах: