Кур’єрку шахраїв затримали на Сумщині

3

Дівчина працювала на шахраїв, котрі під виглядом поліцейських вимагали викуп за не притягнення родичів до відповідальності.

Сама 19-річна Дарина стверджує, що нібито не знала вміст пакетів. Однак щоразу знаходила гроші та переказувала їх на певний банківський рахунок.

Однією з потерпілих стала бабуся-інвалід. Старенька говорить: їй подзвонили нібито з поліції та повідомили, що її син збив на дорозі людину.

«Руки відразу затрусились, я плакати почала. А мені говорять, мовляв, ваш син живий, а той чоловік, потерпілий, у важкому стані. Нібито він і паралізований, і голова пробита. Я вже хотіла кинути трубку та телефонувати дочці, а мені кажуть – ні, швиденько збирайте гроші, бо якщо людина помре, то син на вісім років потрапить у тюрму», — пригадує Ольга Григорівна.

Збентежена жінка зібрала всі наявні гроші, додала позичені у сусідів, та віддала  прибулій кур‘єрці  6600 гривень. І лише після цього здогадалась подзвонити синові, який, звісно ж, відразу здогадався, що старенька мати стала жертвою злочину.

Наступного дня подібний дзвінок отримала і односільчанка потерпілої пенсіонерки.

«Проте жінка відразу зрозуміла, що це можуть бути шахраї. Відтак зробила вигляд, що погоджується на всі вимоги  псевдо-поліцейського, та запевнила, що збере гроші та чекатиме на людину, що за ними приїде. Вона викликала своїх синів, і поки вони приїхали, приготувала в якості грошей пакунок з різаним папером. Як тільки кур‘єрка переступила поріг її будинку, молоді люди відразу затримала  «гостю» та викликали поліцію», — говорить  начальник сектору реагування патрульної поліції №2 Сумського районного відділу поліції Лариса Киричок.

Затримана говорить, що їй телефонував невідомий чоловік, просив виїхати за певною адресою та забрати пакунок з документами. Проте щоразу, ледве приїхавши до обласного центру, вона відкривала пакети, і всі знайдені гроші переказувала  через найближчий банкомат на певний банківський рахунок. За свої «послуги» отримувала 300 гривень оплати.

Наразі за даними фактами відкриті два кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст. 190 КК України (шахрайство) та ч.1 ст.15 і ч.1 ст.190 КК України (замах на шахрайство). Слідство по даній справі триває.

Поділитися в соціальних мережах: