На Сумщині 11 років дали вбивці, що тривалий час переховувався в Росії

тюрьма

Чоловіка обвинувачують в низці злочинів, зокрема в умисному вбивстві діда свого товариша.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Подія сталась в смт Велика Писарівка в травні 2014 року. Неодноразово судимий обвинувачений вів протиправний спосіб життя. З його слів, оскільки в селищі не було роботи, він жив з того, що викрадав у своїх односельців з подвір’я та сараїв речі, які потім реалізовував. У березні того ж року чоловік поцупив з гаража сусіда мопед, який у подальшому продав дідові свого знайомого.

Коли згодом обвинувачений прийшов до їхнього будинку, то дід почав дорікати чоловіка, що він втягує його онука в злочинну діяльність, так як дізнався, що мопед крадений. Перепалка між чоловіками закінчилась тим, що обвинувачений схопив поліно та вдарив ним потерпілого декілька разів по голові, а потім ще й встромив у шию гвіздок. Від отриманих травм той помер на місці.

«Тікаючи з будинку, зловмисник прихопив із собою телефон, хлібину та консерви, а з гаража забрав шкірки нутрії та лисиці. Зрозумівши, що за скоєне він знову потрапить за ґрати, чоловік утік у Росію, де перебував до 2017 року. Увесь цей час він знаходивсь у міжнародному розшуку. А вже коли в сусідній державі попав у поле зору правоохоронців, то був доставлений в Україну», — зазначив начальник Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури Олексій Скоромний.

За вироком суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні умисного вбивства, незаконному заволодінні транспортним засобом та декількох крадіжках (ч. 1 ст. 115, ч.2,3 ст. 185 та ч. 2 ст. 289 КК України) та призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах: