Не побоялася ні Бога, ні поліції: на Сумщині донька украла гроші у матері

Щоб літня ненька не помітила крадіжки, 32-річна донька замість поцуплених 20 тисяч гривень залишила у сімейному сховку пачку сувенірних купюр.

Подія сталася в одному із сіл Охтирського району. До правоохоронців з заявою про крадіжку родинних заощаджень звернулась 56-річна жінка. Вона розповіла: гроші зникли за дивних обставин: ніби й чужих нікого не було, але замість справжніх грошей, що зберігались у хаті, в схованці виявились сувенірні папірці.

Правоохоронці виїхали на місце події та розпочали першочергові розшукові заходи. І результат не забарився – виявилось, що до підміни грошей «доклала руку» 32-річна донька заявниці.

«Жінка свою провину визнає. Каже, що на крадіжку пішла через нестачу коштів. Знаючи, де знаходиться схованка з грошима, вона спочатку поцупила 8 тисяч гривень, залишивши замість них сувенірні гроші. Зрозумівши, що зникнення грошей лишилось непоміченим, зважилась на повторну крадіжку, тепер 12 тисяч. – коментує Руслан Кладько, начальник Охтирського відділу поліції. – Діяла за тією ж схемою. Проте цього разу «фокус» не вдався, і мати одразу побачила підміну».

Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Покарання для спритниці може стати  позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах: