У Білопіллі затримали цвинтарних крадіїв

Два жителя Білопілля розкурочили шість могил на місцевому кладовищі – цікавились виключно металевими елементами, аби потім здати їх на металобрухт. У поліції за фактом відкрили кримінальне провадження, в рамках якого перевіряють останніх на причетність до скоєння інших майнових злочинів в районі та за його межами.

Останнім часом до Білопільського відділення поліції надійшла низка звернень від місцевих мешканців про те, що невідомі понівечили могили їх померлих родичів. За «почерком» скоєного злочину поліцейські розуміли: це справа рук один і тих самих осіб.

«Весь особовий склад відділення був зорієнтований на їх розшук, — коментує Андрій Анісімов, начальник Білопільського відділення поліції. – Перевіряли раніше судимих та тих, хто міг бути причетним до подібних крадіжок. В результаті в поле нашого зору потрапили двоє раніше судимих чоловіків 25 та 36 років. Вони ніде не працювали та на життя заробляли переважно крадіжками. І не помилились у своїх здогадках. У подальшому, під час спілкування зі слідчими, вони зізнались, що ходили на місцеве кладовище, аби витягти металеві елементи з поховань».

Цікавили зловмисників металеві огорожі, кутники, які в подальшому вони здавали перекупникам як металобрухт. А виручені гроші витрачали на придбання спиртного та продуктів харчування. У поліції вже довели причетність чоловіків до шести таких злочинів.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.297 «Наруга над могилою». Покаранням за скоєне може стати позбавлення волі строком до п’яти років.

Поділитися в соціальних мережах: