У Путивлі чоловік з обрізом гуляв торговим центром

З початку року поліцейські вже викрили 47 фактів незаконного поводження зі зброєю. Ще один такий факт минулої доби задокументували путивльські поліцейські.

Не зважаючи на те, що в області оголошено про проведення Місячника добровільної здачі нелегальної зброї, не всі її  власники поспішили скористались можливістю уникнути кримінальної відповідальності.

Так, у Путивлі поліцейські виявили у 30-річного відвідувача одного з торгових закладів міста обріз гладкоствольної рушниці, який він носив із собою в пакеті. У подальшому правоохоронці виявили у чоловіка ще й близько трьох десятків різнокаліберних набоїв, які він зберігав у старому нежилому будинку. 

Зі слів власника озброєння, він знайшов рушницю та набої на березі місцевої річки та вирішив залишити їх собі.  Чоловік самотужки обрізав ствол рушниці, аби зброю можна було носити непомітно для інших. Але з якою метою йому знадобилось ходити містом з обрізом, чоловік пояснити не зміг.

«Наразі слідчими Путивльського відділу поліції за фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), — зазначила Оксана Федченко,  начальник Путивльського відділу поліції. – Обріз та набої вилучено та направлено на експертне дослідження. В разі підтвердження експертами, що ці знахідки являються вогнепальною зброєю, їх власнику загрожуватиме кримінальна відповідальність до семи років позбавлення волі».

Правоохоронці в черговий раз нагадують громадянам, які мають на руках незареєстровану зброю, скористатись дією Місячника та в добровільному порядку здати її до поліції. Лише в такому випадку власники нелегальної зброї звільняються від кримінальної відповідальності згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Поділитися в соціальних мережах: