У Сумах організатора порностудії взято під варту

Картинки по запросу клубничка

42-річному чоловіку, що організував у центрі Сум порностудію, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це повідомляє прес-служба Зарічного райсуду Сум.

У п’ятницю, 28 квітня, слідчим суддею задоволено клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 23 червня без внесення застави громадянину, який підозрюється у вербуванні неповнолітньої особи з метою сексуальної експлуатації (ч. 2 ст. 149 КК України) та виготовленні з метою збуту предметів порнографічного характеру (ч. 3 ст. 301 КК України).

Нагадаємо, 42-річний уродженець Запорізької області орендував елітну дворівневу квартиру, облаштував її комп’ютерною технікою, веб-камерами, засобами освітлення, придбав інтимний одяг тощо. До своєї злочинної діяльності чоловік залучав дівчат, які в онлайн-режимі збирали по той бік екранів любителів «полунички». За свою «роботу» дівчата отримували грошову винагороду.

Діючи за попередньою змовою із сумчанкою, він виготовляв відеопродукцію порнографічного змісту, яку за грошові кошти збував інтернет-користувачам на спеціальних сайтах у режимі реального часу. Наразі встановлено 22-річну жительку Сумської області, яка проживала у вказаній квартирі та систематично займалась даною протиправною діяльністю.

Чоловік підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, він не працює, не має постійного місця мешкання, у підозрюваного відсутні міцні соціальні зв’язки. Органом досудового слідства надані докази, які свідчать про вплив на свідків, а саме: погрози, залякування, що підтверджується їх поясненнями доданими до клопотання. За таких обставин слідчий суддя вважає, що більш м’які запобіжні заходи не забезпечать належну процесуальну поведінку підозрюваного, для запобігання ризикам, зазначеним у клопотанні.

Триває досудове розслідування.

Поділитися в соціальних мережах: