Охтирський художник презентував у Сумах виставку з голими жінками

Днями у виставковому залі Національної спілки художників України в Сумах (вул. Петропавлівська, 47) відкрилася виставка художника з Охтирки – Сергія Степанова.

Виставка називається «Форми». Назва проста і в той же час всеосяжна, що несе в собі ряд смислів. Яскравою лінією через усі, представлені на вернісажі 19 робіт (а це полотна, написані маслом і 2 левкаси), проходить тема жіночності, а точніше, жіночого начала.

Сергій Степанов уже давно залучений у дослідження жіночої сутності, власне осмислення якої ми бачимо у його роботах, що втілюють і об’єднують різні етапи становлення світу.

Художні полотна, представлені на виставці «Форми», написані у 2015 і 2016 роках. Деякі з них були розпочаті раніше, а завершені художником після поїздки до Польщі, навесні цього року. Архітектура, спілкування з художниками різного рівня і менталітету справили певне враження на його постійно шукаючу творчу натуру, і знайшли своє відображення у роботах автора.

Жіночі образи Сергія Степанова частіше неконкретні, можна сказати універсальні, але, незважаючи на це, у кожній картині прочитується своя історія, часто йде корінням у трипільську культуру, а то і в більш глибокі історичні культурні шари, і при цьому прагне через століття з’єднатися з сучасністю.

Виставка «Форми» триватиме до 22 липня.

Джерело: creativpodiya.com