Проєкт «Мистецтво без обмежень» запрошує до участі мистецькі школи Сумщини

Міністерство культури та інформаційної політики України запустило пілотний проєкт «Мистецтво без обмежень» з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти. Мистецькі школи Сумщини запрошують взяти участь у створенні освітнього простору, дружнього до усіх.

Метою пілотного проєкту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Участь у проєкті є безкоштовною. Орієнтовно «Мистецтво без обмежень» триватиме з липня 2020 по червень 2021 року і буде складатись з чотирьох модулів: фізична доступність мистецьких шкіл, організація навчання учнів з особливими освітніми потребами, навчально-методичне забезпечення освітнього процесу і взаємодія.

Учасники проєкту матимуть можливості для спілкування та обміну досвідом, розробки спільних навчальних проєктів. Під наглядом фахівців вони підвищать свій рівень знань та практичних навичок для організації інклюзивного навчання у мистецькій школі, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і зможуть самостійно провести аудит доступності.

Заявки приймають у електронному форматі до 30 червня 2020 року. Більш детально з умовами участі можна ознайомитись тут.

Марина Тищенко