Райдужний слон, мольберт і дитячі мрії: у Сумах провели цікавий майстер-клас

У Сумах в рамках молодіжного тижня відбувся майстер-клас з живопису. Учасникам запропонували навчитись малювати райдужного слона акриловими фарбами.

Після робочого дня до Центру дозвілля молоді прийшли талановиті сумчани, які вирішили спробувати себе у живописі. Мистецький захід організували відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради та творча майстерня Art Lab.

Мисткиня Анна, яка вчила молодь основам живопису, розповідає, що ідея проводити майстер-класи з`явилась з власного досвіду:

“У свій час я не могла знайти того місця, де можна було б прийти повчитися, коли ти доросла людина і в тебе немає навичок роботи з матеріалами. Для дітей є  і гуртки, і художні школи, а для дорослого годі шукати. Потім мені запропонували спробувати провести майстер-клас для дорослих, я погодилась і почала цим займатись”.

Перед початком майстер-класу учасникам обробили руки антисептиком та попросили їх одягнути маски. Мольберти розмістили на безпечній відстані в 1 метр. Кожному з митців-початківців роздали набір професійних пензлів та фарб, а після закінчення майстер-класу допомогли очистити руки та одяг від плям, утворених під час роботи.

Учасникам запропонували навчитись малювати райдужного, яскравого слона. Більшість юних художників, які завітали на захід, уже були знайомі з фарбами та пензликом.

“У дитинстві я ходила в художню школу, а зараз малюю для себе”, – розповідає Анастасія.

Були й ті, що завітали на майстер-клас з чистої цікавості:

“З живописом взагалі незнайома. Мій верх мистецької кар’єри – картини по номерах”.

Після закінчення майстер-класу учасники могли забрати свої шедеври на згадку про захід. Центр дозвілля молоді запрошує всіх долучитись до святкування Дня молоді. Тиждень молодіжних заходів від “Youth Week” лише почав набирати обертів, і попереду на сумчан чекає ще багато цікавинок.

Райдужного слона малювала

Марина Тищенко 🙂