Щепкінці підготували у подарунок юним глядачам новорічну казку

На сцені Національного академічного театру імені М.С.Шепкіна 20 грудня панувала зимова казкова атмосфера. А все тому, що актори представили нову виставу «Білосніжка та сім гномів» за п’єсою Братів Грімм у постановці режисера Романа Козака.

Багато поколінь поспіль щовечора засинали під розповідь про принцесу, яка втекла від злої мачухи. Колектив театру вирішив доповнити казку власним баченням та занурити глядачів у добрі спогади.

“Ми раді за можливість подарувати глядачам гарну новорічну казку. Нам хотілося б, щоб цей сценічний твір надихав на творчість і психологічно допомагав людям у непростих сучасних умовах. Це наш Новорічний подарунок глядачам, які упродовж року були разом з нами, приходили на наші спектаклі, аби спілкуватись зі справжнім мистецтвом. Усіх з Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Приходьте до нас! Ми завжди чекаємо на вас,” – розповідає директор театру Микола Юдін.

Вистава «Білосніжка та сім гномів» багата не лише на виразне музичне та графічне оформлення. В ній також яскраво виражено балетну складову. Головні ролі зіграли Олена Оноприйко (Білосніжка), Анастасія Леміш (Королева), Принц (Юрій Оноприйко) та Максим Шолох (Мисливець).