Щепкінці завершують театральний сезон прем’єрою “Ромео за викликом”

Сумський обласний академічний театр ім. М.С.Щепкіна на завершення сезону підготував для своїх шанувальників прем’єру  – ліричну комедію на дві дії “Ромео за викликом”. Вона поставлена за п’єсою сучасного російського драматурга Андрія Іванова у перекладі Степана Пасічника. Працював над режисерою вистави художній керівник театру Антон Меженін, задіявши зірковий склад акторів-“щепкінців”.

Вистава являє собою класичну комедію положень, у ході якої герої, намагаючись жити і діяти серйозно, потрапляють у неочікувані курйозні ситуації. Але це не водевіль, адже в постановці яскраво простежується лірична і соціальна лінія.

За сюжетом дві сестри, вже не першої молодості, проживають удвох у великій квартирі. Одного разу вранці старшій приходить думка замовити в шлюбному бюро нареченого для молодшої. Так, заради жарту. На виклик прибувають два кандидати і їхній агент, він же сваха і звідник. Ще одним героєм подій стає сантехнік, запрошений молодшою сестрою для ремонту крану. Звичайно ж, сантехніка плутають із нареченим і … Далі необхідно дивитися, сміятися і співпереживати.

Перший показ вистави відбувся 7 липня, а у неділю, 10 липня, за традицією прем’єр відбудеться другий, який і стане завершальним для театрального сезону.

Джерело: http://creativpodiya.com/